Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
BÄGARE, 10 dlr, silver, 7 st med invändig förgyllning, höjder ca 4-8,5 cm, total vikt ca 243g
Bucklor, repor och gravyr förekommer
667184
2019-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här