Bägare 10 stycken i silver

Bägare 10 stycken i silver
Bägare 10 stycken i silver
Bägare 10 stycken i silver
Bägare 10 stycken i silver
Bägare 10 stycken i silver
Bägare 10 stycken i silver
Bägare 10 stycken i silver
Bägare 10 stycken i silver

Klubbat för:

850 SEK

800 SEK

BÄGARE, 10 dlr, silver, 7 st med invändig förgyllning, höjder ca 4-8,5 cm, total vikt ca 243g

Bucklor, repor och gravyr förekommer

667184

2019-08-19