Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JACK GRAFSTRÖM (född 1931): Abstrakt bild, signerad Jack Grafström, olja på duk, 92x73 cm
Zustandsbeschreibung
667188
2019-08-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner