Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
LYKTA, för grindstolpe, 1900-talets första hälft, koppar, gulfärgad glas med dekor av rundlar, elektifierad, höjd ca 46 cm
Slitage, SAV kan ej garantera funktionen
667194
2019-08-13