Malmkrona 1900-tal

Malmkrona 1900-tal
Malmkrona 1900-tal
Malmkrona 1900-tal
Malmkrona 1900-tal
Malmkrona 1900-tal
Malmkrona 1900-tal
Malmkrona 1900-tal
Malmkrona 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSKRONA, s.k. malmkrona, 1900-tal, 6 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 65, diameter 62 cm

Bruksslitage

667196

2019-08-19