Figueriner

Figueriner
Figueriner
Figueriner
Figueriner
Figueriner
Figueriner
Figueriner
Figueriner
Figueriner
Figueriner

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 3 st., porslin, 1900-tal, bl.a. Capo di Monte, Italien, i form av elefant samt yngre par, höjd ca 12-13 cm

Slitage, pojke retusch

667201

2019-08-13