Ed Finnell foto

Ed Finnell foto
Ed Finnell foto
Ed Finnell foto
Ed Finnell foto

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Chuck Berry och Keith Richards, "Hail, Hail, Rock n´ Roll", inspelad konsert för Chuck Berrys 60-årsdag, under inspelningen av Taylor Hackford film angående ´´Hail, Hail Rock and Roll´´, Fox Theatre, St. Louis, Missouri, 16 Oktober 1986, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, ca 40x50 cm

Oramat fotografi

667214

2019-08-12