Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): kopia efter Josua Reynolds (1723-1792), " A Fortune Teller" (1777), olja på duk, ca 57x69,5 cm
Duklagningar, retuscher, krackeleringar, färgbortfall, delvis vågig duk
667216
2019-08-14