Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): kopia efter Josua Reynolds (1723-1792), " A Fortune Teller" (1777), olja på duk, ca 57x69,5 cm

Duklagningar, retuscher, krackeleringar, färgbortfall, delvis vågig duk

667216

2019-08-14