Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN STENMARK (född 1949): "Jag var inte alls ensam. Hon befann sig i sjunde himlen", signerad Jan Stenmark, numrerad 15/150, färgoffset tryck, bildyta ca 38x39 cm
667225
2019-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här