Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, gråmålat, 1900-talets andra hälft, ca 60 x 60 cm, höjd 172 cm
2 dekorelement på skåpluckan saknas (medföljer)
repor och slagmärken
667226
2019-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här