Göran Malmvall Svensk Fur
Valmis
2019-08-12
667227
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GÖRAN MALMVALL, soffbord, Svensk fur, massiv lackerad furu, brännmärkt, höjd ca 55, 79x50
Slitage, märken, repor, ett ben något löst