Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN MALMVALL, soffbord, Svensk fur, massiv lackerad furu, brännmärkt, höjd ca 55, 79x50
Slitage, märken, repor, ett ben något löst
667227
2019-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här