Göran Malmvall Svensk Fur

Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur
Göran Malmvall Svensk Fur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN MALMVALL, soffbord, Svensk fur, massiv lackerad furu, brännmärkt, höjd ca 55, 79x50

Slitage, märken, repor, ett ben något löst

667227

2019-08-12