Sigurd Persson vas

Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas
Sigurd Persson vas

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGURD PERSSON, vas, signerad Sigurd Persson 98, Cultura Metal Helsingborg, rostfritt stål, gravyr i botten, höjd ca 21 cm

Smärre slitage

667243

2019-08-18