Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, tidigt 1900-tal, trä samt skiva i marmor (löstagbar), senare bemålning, höjd ca 78 samt 40x37 cm

Kompletterad, senare bemålning, nagg på skivan, bruks och ådersrelaterat slitage

667246

2019-08-11