Serveringbricka tjugotalsklassicism / art deco
Valmis
2019-08-11
667249
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
SERVERINGSBRICKA, 1920/30-tal, 20-talsklassicism/ art deco, brons, bemålad, signerad och daterad Harry Björkquist 1930, handtag, på fötter, längd ca 83 cm