Klubbat för:
1 700 SEK
1 200 SEK
SERVERINGSBRICKA, 1920/30-tal, 20-talsklassicism/ art deco, brons, bemålad, signerad och daterad Harry Björkquist 1930, handtag, på fötter, längd ca 83 cm
667249
2019-08-11