Jussi Mäntynen skulptur brons

Jussi Mäntynen skulptur brons
Jussi Mäntynen skulptur brons
Jussi Mäntynen skulptur brons
Jussi Mäntynen skulptur brons
Jussi Mäntynen skulptur brons
Jussi Mäntynen skulptur brons
Jussi Mäntynen skulptur brons
Jussi Mäntynen skulptur brons
Jussi Mäntynen skulptur brons
Jussi Mäntynen skulptur brons

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Skulptur, stående brunbjörn, signerad och daterad JM 55, sockel med ingjuten text: "25 år i Barnängens Tekniska Fabrikers A.B", patinerad brons, gjutarstämpel E Pettersson Fud., höjd ca 14 cm

667251

2019-08-11