Joan Miró färglitografi
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983): "Le Oiseau Manegant le Feu", färglitografi, 1969, signerad med blyerts 66/75, tryckt av Arte Adrien Maeght, Paris, utgiven av Galerie Gérald Cramer, Genève. Bladstorlek 55,3 x 77,8 cm
667262
2019-08-11