Joan Miró färglitografi

Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): "Le Oiseau Manegant le Feu", färglitografi, 1969, signerad med blyerts 66/75, tryckt av Arte Adrien Maeght, Paris, utgiven av Galerie Gérald Cramer, Genève. Bladstorlek 55,3 x 77,8 cm

667262

2019-08-11