Broderi

Broderi
Broderi
Broderi
Broderi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRODERI, 1800-talets mitt, Sverige, föreställande flicka med bukett, broderad med bl a korsstygn, delvis broderad med pärlor, bildmått ca 51x10,5 cm

Mindre pärlbortfall, slitage

667281

2019-08-11