Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
MAC HAMILTON (född 1952): ´´Callyumi II andra etat ***´´, signerad Mac Hamilton och daterad 1987/89´´, blandteknik, ca 49x40 cm
Ej examinerad ur ramen
667282
2019-08-11