Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1960/70-tal, bambu, med fack för flaskor, höjd ca 63/81, längd ca 85, bredd ca 57 cm
Bruksslitage, patina
667284
2019-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här