Stol France & Son

Stol France & Son
Stol France & Son
Stol France & Son
Stol France & Son
Stol France & Son
Stol France & Son
Stol France & Son
Stol France & Son
Stol France & Son
Stol France & Son
Stol France & Son
Stol France & Son

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

ADRIAN HEATH, stol, 1960-tal, France & Son, Danmark, ek med randig klädsel, brickmärkt, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

667287

2019-08-11