Jardinjär nysilver

Jardinjär nysilver
Jardinjär nysilver
Jardinjär nysilver
Jardinjär nysilver
Jardinjär nysilver
Jardinjär nysilver
Jardinjär nysilver
Jardinjär nysilver
Jardinjär nysilver
Jardinjär nysilver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JARDINJÄR, 1800-tal, nysilver, nyrokoko, godronerad, med insats i glas, höjd ca 13, längd 52 cm

Med monogram, slitage

667288

2019-08-11