Jaktkniv Bertel Gardberg

Jaktkniv Bertel Gardberg
Jaktkniv Bertel Gardberg
Jaktkniv Bertel Gardberg
Jaktkniv Bertel Gardberg
Jaktkniv Bertel Gardberg
Jaktkniv Bertel Gardberg
Jaktkniv Bertel Gardberg
Jaktkniv Bertel Gardberg
Jaktkniv Bertel Gardberg
Jaktkniv Bertel Gardberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAKTKNIV, Finland, formgiven av Bertel Gardberg för Fiskars, skaft i nylon med ståldetaljer, slida i svart skinn, bladet märkt Fiskars Finland, total längd ca 25,5 cm

Smärre repor, bruksslitage, smärre rost på knivbladet

667293

2019-08-12