Stolar NK 1 par

Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par
Stolar NK 1 par

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1900-talets början, valnöt, brickmärkt NK, barockstil, skuren dekor, klädd i broderad textil med petite points broderi, motiv efter förlaga från Gripsholmsslott, benställning med H-kryss, sitthöjd ca 47 cm

Smärre brukkslitage

667300

2019-08-12