Skulptur Art Deco

Skulptur Art Deco
Skulptur Art Deco
Skulptur Art Deco
Skulptur Art Deco
Skulptur Art Deco
Skulptur Art Deco
Skulptur Art Deco
Skulptur Art Deco
Skulptur Art Deco
Skulptur Art Deco

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Art-Deco stil, bronspatinerad mässing, i form av ballerina, höjd ca 18, läng 49 cm

Smärre repor

667301

2019-08-12