Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKULPTUR, 1900-tal, Art-Deco stil, bronspatinerad mässing, i form av ballerina, höjd ca 18, läng 49 cm
Smärre repor
667301
2019-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här