Vinprovarkopp samt Tesil silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINPROVARKOPP samt TESIL, silver, tesil, C G Engstrand, Skövde, 1931, VINPROVARKOPP, silver, otydliga stämplar, sannolikt, Frankrike, längd ca 11.5-18 cm, totalvikt ca 133 g

Bruksslitage, ställvis anlöpning

667320

2019-08-12