Vinprovarkopp samt Tesil silver
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINPROVARKOPP samt TESIL, silver, tesil, C G Engstrand, Skövde, 1931, VINPROVARKOPP, silver, otydliga stämplar, sannolikt, Frankrike, längd ca 11.5-18 cm, totalvikt ca 133 g
Bruksslitage, ställvis anlöpning
667320
2019-08-12