Fåtöljer Louis XV-stil

Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 4 st, Louis XV-stil, 1800-talets början, betsad bok med skurna detaljer, lösa sittplymåer i randig plyschklädsel, svängda ben, sitthöjd ca 50 cm

Slitage, ställvis förlust av dekorelement, renoverade, kompletterade, lagningar, ställvis tyg med hål

667334

2019-08-12