Champagnekylare Heidsieck & Co
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets mitt, mässing och tenn, hänklar i form av lejonmaskaroner, märkt ´´Champgne Monopole Heidsieck & Co´´, höjd ca 20 cm
Hänkarna är senare, slitage, bucklor, ställvis anlöpning
667340
2019-08-12