Champagnekylare Heidsieck & Co

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets mitt, mässing och tenn, hänklar i form av lejonmaskaroner, märkt ´´Champgne Monopole Heidsieck & Co´´, höjd ca 20 cm

Hänkarna är senare, slitage, bucklor, ställvis anlöpning

667340

2019-08-12