Bruno Mathsson Piet Hein ´´Supercirkel´´ matbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Supercirkel", matbord, etikettmärkt "PIET HEIN BRUNO MATHSSON" samt. "BRUNO MATHSSON INTERNATIONAL MADE IN VÄRNAMO SWEDEN", bordsskiva i fanerat i bok, kromade spännben, höjd ca 70 cm, 130x130 cm
Bruksslitage
667343
2019-08-12