Bruno Mathsson Piet Hein ´´Supercirkel´´ matbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Supercirkel", matbord, etikettmärkt "PIET HEIN BRUNO MATHSSON" samt. "BRUNO MATHSSON INTERNATIONAL MADE IN VÄRNAMO SWEDEN", bordsskiva i fanerat i bok, kromade spännben, höjd ca 70 cm, 130x130 cm

Bruksslitage

667343

2019-08-12