Tribu trädgårdsgrupp

Tribu trädgårdsgrupp
Tribu trädgårdsgrupp
Tribu trädgårdsgrupp
Tribu trädgårdsgrupp
Tribu trädgårdsgrupp
Tribu trädgårdsgrupp
Tribu trädgårdsgrupp
Tribu trädgårdsgrupp
Tribu trädgårdsgrupp
Tribu trädgårdsgrupp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRIBU, 4 st, trädgårdsgrupp, 2000-tal, teak samt vitmetall, bestående av: 3 fåtöljer samt bord, brickmarkta, sitthöjd ca 35 cm, bordshöjd ca 35, 52x52 cm

Något blekta, slitage, märken, fläckar

667344

2019-08-12