Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

A STONE (verksam England, 1800/1900-tal): ´´Tranquil River´´, monogramsignerad ´´A S´´, olja på duk, ca 25.5x21 cm

Krackelyr

667345

2019-08-12