Oidentifierad konstnär E. Delekta

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad E.Delekta samt daterad 1982, höstlandskap, olja på duk, ca 31x39 cm

667350

2019-08-16