Arvo Ahola oljemålning

Arvo Ahola oljemålning
Arvo Ahola oljemålning
Arvo Ahola oljemålning
Arvo Ahola oljemålning
Arvo Ahola oljemålning
Arvo Ahola oljemålning
Arvo Ahola oljemålning
Arvo Ahola oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

ARVO AHOLA (1914-1986) Vid bryggan, signerad, olja på duk, ca 55x46 cm

667356

2019-08-16