Hörnskåp
2019-08-12
667365
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP på benställning, 18/1900-tal, bemålad, skuren dekor, höjd ca 174, 83x55 cm, nyckel finns
Slitage, skador