Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, sengustavianskt, förgyllda beslag, höjd 77, 102x51, klaffens mått 14 cm
Kompleterad med senare klaff
667366
2019-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här