Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, sengustavianskt, förgyllda beslag, höjd 77, 102x51, klaffens mått 14 cm

Kompleterad med senare klaff

667366

2019-08-12