Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, tidigt 1900-tal, jugend, ek, bordets höjd ca 76, 108 x140 + 2 iläggsskivor 46x2 cm

Bruksslitage

667380

2019-08-17