Skåp Karl Johan

Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, Karl Johan, björk, tvådelat, inrett med hyllplan, nyckekskylt av ben, höjd ca 219, 111x46 cm, nyckel finns

Smärre slitage.

667384

2019-08-17