Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
CORACLE, picknickset, 1900-talets mitt, England, bestick samt tallrikar, förvaringslådor samt termosar, i originalväska
En sked saknas, bestick med slitage, en termos med sprick i ytterhälje
667389
2019-08-13