Fällbord 1800-talets första hälft
2019-08-13
667392
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, svärtad pelarfot, skiva med rotfanér, höjd ca 68, diameter 90 cm
Ytskador, skivan ej helt nedfällbar