Fällbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, svärtad pelarfot, skiva med rotfanér, höjd ca 68, diameter 90 cm

Ytskador, skivan ej helt nedfällbar

667392

2019-08-13