Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL LARSSON, stolar, 4 st, Bodafors, 1950-tal, fanérade i teak, klädsel i vit textil, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
667396
2019-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här