Axel Larsson stolar

Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar
Axel Larsson stolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

AXEL LARSSON, stolar, 4 st, Bodafors, 1950-tal, fanérade i teak, klädsel i vit textil, sitthöjd ca 44 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

667396

2019-08-14