Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
AXEL LARSSON, stolar, 4 st, Bodafors, 1950-tal, fanérade i teak, klädsel i vit textil, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
667396
2019-08-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner