Heikki Tuomela oljemålning
Valmis
2019-08-16
667411
| Korkein tarjous | 30 EUR |
| Arviointi | 150 EUR |
HEIKKI TUOMELA (1922-1991) Byggnader, signerad, olja på duk, ca 65x53 cm