Heikki Tuomela oljemålning

Heikki Tuomela oljemålning
Heikki Tuomela oljemålning
Heikki Tuomela oljemålning
Heikki Tuomela oljemålning
Heikki Tuomela oljemålning
Heikki Tuomela oljemålning
Heikki Tuomela oljemålning
Heikki Tuomela oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

HEIKKI TUOMELA (1922-1991) Byggnader, signerad, olja på duk, ca 65x53 cm

667411

2019-08-16