Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL SALTO (1889-1961): (3) litografier, vas med frukter, signerade samt provtryck, ca 58,5x45 cm
Något gulnade blad samt några veck i hörnen
667412
2019-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här