Carl Malmsten ´´Berlin´´ soffa

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, ´´Berlin´´, soffa, 1900-talets mitt, formgivningsår 1937, klädsel i tyg från Henley Baltic, brännmärkt CM, sitthöjd ca 40, längd 180 cm

Smärre ruksslitage, några repor och märken på benen

667413

2019-08-12