Matgrupp jugend Myrstedt & Stern
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets början, jugend, fanerad med mahogny, bestående av: 4 stolar, 2 karmstolar och matbord, etikettmärkta Myrstedt & Stern Stockholm, bordets höjd ca 74, 120x79, sitthöjd 45 cm
Slitage, märken, skadad klädsel, enstaka fanérskada
667419
2019-08-14